Duplex me qera, Bllok

 • 2.500€
5 Blloku, Blloku, Tirane

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694266028

Features

Description

Apartamenti ndodhet ne Bllok.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqja totale 180 m2.
 • Kati i 4-5.

Organizimi:

 • Ambjent Ndenje + Gatimi
 • 4 Dhome gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • 2 poste parkimi

Informacione te tjera:

 • Apartamenti eshte totalisht i investuar.
 • Apartamenti jepet me qera i mobiluar.
 • Kondicioner.
 • Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na  kontaktoni!

 • Address Blloku, Tirane
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania