Duplex 1+1 me qira ne Bllok, prane Lsi

 • 450€
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera

Duplex 1+1 me qira ne Bllok, prane Lsi

5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Bllok, prane Lsi, jepet me qira Duplex, me siperfaqe 86 m2, kati i 5 dhe i 6 i nje pallati ekzistues. Duplexi organizohet nga soxhorno+ambient gatimi ne katin e 1 dhe dhome gjumi, tualet dhe ballkon ne katin e 2. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner ne te dyja ambientet.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi.

Jepet me qira 450 euro ne muaj

 • Address Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia