Dhoma dhe Apartmente me Qera/Ditore Halkidiki Greqi

  • 35€
, Nea Potidea, The municipality Nea Propontida, Chalkidiki, Greece
qera

Dhoma dhe Apartmente me Qera/Ditore Halkidiki Greqi

, Nea Potidea, The municipality Nea Propontida, Chalkidiki, Greece
  • 35€

Details

  • Price: 35€
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00306994867940

Description

Ofrojmë Dhoma, Studio dhe Apartmente me Qera Ditore për Pushime Verore në Nea Potidea Halkidiki Greqi.
Dhomat qe ofrojme jane per 2/3/4 persona.
Çmimet Varjojne ne Varesi te Neteve te qendrimit dhe Perjudhes (Muajit).
Vila ” Sammys Rooms ” ndodhet në Nea Potidea në rreshtin e dytë 80 m nga deti.

Per Rezervime ne kontaktoni ne viber dhe whatsapp: 00306994867940

Klikoni www.sammys.gr ose ne Facebook Rooms Halkidiki Sammys per me shume info dhe foto rreth dhomave.

 

  • Address Nea Potidea, The municipality Nea Propontida, Chalkidiki, Greece

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SammysRooms
  • SammysRooms