DES  SJELL NE SHTJE APARTAMENT KLERINGU 2+1+2 TUALETE , NË KRAHË TË KODRËS SË DIELLIT, TIRANË.

 • 134.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 134.000€

Details

 • Price: 134.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

DES  SJELL NE SHTJE APARTAMENT KLERINGU 2+1+2 TUALETE , NË KRAHË TË KODRËS SË DIELLIT, TIRANË.

 

Vendndodhja: Kopshti Botanik.

 

-Sipërfaqe totale: 107.35 m2
-Sipërfaqe e brendshme: 93 m2

-Kati përdhe

 

Çmimi: 134.000 Euro/total

 

Një prej projekteve me interesant në Tiranë është edhe objekti i banimit që po ndërtohet në Kodrën e Diellit në krahë të ‘University of New York Tirana”.

 

Objekti do të jetë 5-kate i lartë i rrethuar jo vetëm  nga gjelbërimi që ofron zona por dhe nga gjelbërimi i projektuar në apartamente si dhe do të ketë 3-kate parking nëntokësor.

Objekti ofron:
• Fasadë të ventiluar
•Termoizolim
• Ambjente rekreative dhe të gjelbëruara.

Zona  të ofron qetësi dhe  është e pozicionuar larg zhurmave dhe smogut.

 

 

Për një vizite në pronë na kontaktoni!

Kontakt:

+355 69 703 2241

 

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta