**ÇMIM OKAZION** LOKAL NË SHITJE NË KRUJË 50.000 EURO

 • 50.000€
,
shitje

**ÇMIM OKAZION** LOKAL NË SHITJE NË KRUJË 50.000 EURO

,
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694083999

Description

**ÇMIM OKAZION** Ambjent Biznesi përballë spitalit, Krujë.

Bar-Kafe përballë spitalit, Krujë, me biznes familjar prej vitesh dhe me xhiro shumë të kënaqshme ditore

Aktualisht në gjendje pune i lënë me qira.

Me një sipërfaqe prej 120 m2, me dokumenta të rregullta hipotekore.

Çmimi është 50.000 euro/ total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ 0694083999

Address

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate