Cmim Okazion-Apartament ne shitje

 • 700€
, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

Cmim Okazion-Apartament ne shitje

, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Shitet me cmim okazion apartament tek Sheshi Iliria, Durrës.
Me sipërfaqe totale 117.6m2 ku 105m2 është sipërfaqa e brendshme e apartamentit dhe 12.6m2 është sipërfaqa e përbashkët. Apartamenti ka tipologjinë 2+1+2, dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati të sapo përfunduar me ashensor.
Cmimi i shitjes 700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting