Cmim Okazion-Apartament në shitje-Tiranë

 • 1.800€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Cmim Okazion-Apartament në shitje-Tiranë
Shitet aprtament në një prej zonave më të preferuara dhe kerkuara të kryeqytetit, tek Rruga e Kavajës. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha lehtësirat e nevojshme për një jetese sa më komode si: farmaci, bar/kafe/restorant, market/supermarket, etj.
Apartamenti ka sipërfaqe 90m2 dhe tipologji 2+1. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi dhe ngrënie dhe tualet. Ndodhet në katin e 9 të fundit me ashensor. Jepet për shitje bosh.
Cmimi i shitjes 1800 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting