Cmim Okazion-Apartament ne shitje

 • 750€
,

Details

 • Price: 750€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Shitet me cmim okazion apartament tek Sheshi Iliria, Durrës.
Me sipërfaqe totale 115.6m2 ku 102m2 është sipërfaqa e brendshme e apartamentit dhe 13.6m2 është sipërfaqa e përbashkët. Apartamenti ka tipologjinë 2+1+2, dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një pallati të sapo përfunduar me ashensor.
Cmimi i shitjes 750 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Address

 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting