Cmim Okazion-Apartament ne shitje

 • 700€
,

Details

 • Price: 700€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Shitet me cmim okazion apartament tek Sheshi Iliria, Durrës.
Me sipërfaqe totale 70m2 ku 62m2 është sipërfaqa e brendshme e apartamentit dhe 8m2 është sipërfaqa e përbashkët. Apartamenti ka tipologjinë 1+1, dhe është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati të sapo përfunduar me ashensor.
Cmimi i shitjes 700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Address

 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting