CASA ITALIA,GARSONIERE PER SHITJE! ID: Billion576

 • 52.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

CASA ITALIA,GARSONIERE PER SHITJE! ID: Billion576

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 56 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

CASA ITALIA,GARSONIERE PER SHITJE!
ID: Billion576
Shitet garsoniere totalisht e mobiluar tek Casa Italia. Prona ndodhen në katin e 5 të një ndërtese të re të pajisur me ashensor dhe eshte totalisht e investuar. Apartamenti ka sipërfaqje prej 56m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenje, ambjent gatimi, dhomë gjumi me dalje në ballkon dhe tualeti. Eshte ne proces hipotekimi.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1949/casa-italia-garsoniere-per-shitje-billion576.html

 • Address Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate