CASA ITALIA,APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE! ID: Billion574

 • 85.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

CASA ITALIA,APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE! ID: Billion574

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

CASA ITALIA,APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE!
ID: Billion574
Shitet Apartament I pabanuar me pare 2+1 tek CASA ITALIA.Apartamenti ka siperfaqe totale 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ti te sapoperfunduar. Perbehet : Salloni i ndenjes , 2 dhoma gjumi, 2tualete dhe 1 ballkon. Dallohet ne sistemin kapote, hidrosanitare inkaso, dritare plastike, izolim mes apartamenteve. Planimetria e tij ka nje organizim te rregullt dhe pamje nga dielli. Eshte ne proces hipotekimi.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1945/casa-italia-apartament-2-1-2-ne-shitje-billion574.html

 • Address Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate