CASA ITALIA,APARTAMENT 1+1 NE SHITJE! ID: Billion575

 • 63.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

CASA ITALIA,APARTAMENT 1+1 NE SHITJE! ID: Billion575

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

CASA ITALIA,APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!
ID: Billion575
Super apartament per shitje tek Casa Italia.Apartamenti ka siperfaqe totale 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te banimit. Perbehet : salloni i ndenjes + gatim, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Dallohet ne sistemin kapote, hidrosanitare inkaso, dritare plastike, izolim mes apartamenteve. Planimetria e tij ka nje organizim te rregullt dhe pamje nga dielli. Eshte i pabanuar me pare dhe ka nje mobilim modern te sapoinvestuar.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1947/casa-italia-apartament-1-1-ne-shitje-billion575.html

 • Address Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate