Bulevardi Zogu i Pare, Kompleksi “USLUGA” shitet apartament 2+1 i mobiluar

 • 97.000€
, Bulevardi Zogu i Pare, Stacioni i Trenit
shitje

Bulevardi Zogu i Pare, Kompleksi “USLUGA” shitet apartament 2+1 i mobiluar

, Bulevardi Zogu i Pare, Stacioni i Trenit
 • 97.000€

Details

 • Price: 97.000€
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Bulevardi Zogu i Pare, Stacioni i Trenit shitet apartament 2+1 i mobiluar.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks super cilesor, ne nje pallat te ri me ashensor.
Eshte i organizuar ne nje sallon te madh, nje kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti ka nje orientim plot diell nga jugu.
Kontakto tani ne numrin 0692033500 per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…21-i-mobiluar/

 • Address Bulevardi Zogu i Pare, Stacioni i Trenit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate