Borsh, shes tokë në bregdet 3.000 m² 320.000 Euro

  • 320.000€
, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
shitje

Borsh, shes tokë në bregdet 3.000 m² 320.000 Euro

, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • 320.000€

Details

  • Price: 320.000€
  • Size: 3000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet tokë në Borsh, një nga zonat më të preferuara të bregdetit Shqiptar. Toka është pozicionuar shumë pranë vijës bregdetare të plazhit të Borshit dhe ka një sipërfaqe prej 3000 m2. Toka është e përshtatshme për të ndërtuar hotel, bar-restorant, shtëpi banimi ose pushimi etj. Nëse po kërkoni të investoni në bregdetin Jon atehëre kjo është një nga pronat me ideale qe mund të përzgjidhnit. Kjo pronë është e pajisur me certifkate pronësie. Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-toke-borsh/

ID: 30424

  • Address Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate