Beach bar i levizshem ne shitje

 • 30.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Beach bar i levizshem ne shitje

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 30.000€

Details

 • Price: 30.000€
 • Size: 150 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Super okazion , shitet beach bar i levizshem materiali dru i stazhionuar dhe me skelet hekur i perbere nga 30 tavolina funksionale ,80 karrige ,15 cifte shezllonesh bashkangjitur me cadra dhe tavolina te vogla pijesh , dy prozhektor te lidhur me dj ,dhe 4 prozhektor diskoteke ,pajisja e avullit ( per shkuma parti ) funksionale, piste per te ftuarit , kengetaret dhe piste kercimi , banaku me gjatesi 5 m  funksional  dhe 3 m i gjere, frigorifere pijesh dhe frigorifere banaku. Dy tualete . Objekti eshte 150 m2  trualli per shfytezim nevojitet 300 m2 . Me te gjithe dokumentacionin e pershtatshem per te filluar sezonin e ri veror .

Shitet 30000 euro i diskutueshem

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal