Bar-Restorant

  • 150.000€
, Berzhite,njesia administrative Petrele
shitje

Bar-Restorant

, Berzhite,njesia administrative Petrele
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 240 m²
  • Type: Lokal bar-resorant
  • Status: shitje

Description

Shitet Bar-Restorant, ne Berzhite, njesia administrative Petrele.

Ambjenti ka siperfaqe 240 m2+1500 m2 toke. Toka dhe restoranti jane me hipoteke. Rreth e qark ka parking, hapesire clodhese, kend lojrash per femije etj.

Restoranti ndodhet buze rruge. Aktualisht nuk eshte ne pune. Eshte i rregulluar dhe me kuzhine italiane te montuar.

Uje ka nga 2 shpime ne thellsi 220 m dhe uje nga ujesjellsi. Shitet me cmim 150000 euro.

Cel : 00355682812116

  • Address Berzhite,njesia administrative Petrele
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
AL-AL
  • AL-AL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
AL-AL
  • AL-AL