Apartamenti 1+1 me qira te Ali Demi ne Tirane

 • 240€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartamenti 1+1 me qira te Ali Demi ne Tirane

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 240€

Details

 • Price: 240€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Ali Demi, kompleksi Mangalem, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 45 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 dhe organizohet nga soxhorno+ambienti i gatimit, dhome gjumi dhe tualet. Jepet me qira si ne foto, me kondicioner dhe eshte i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qira 240 Euro ne muaj

 • Address Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME