Apartamenti 1+1 me qira mbi Brrylin, te pasticeri Tito

 • 200€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartamenti 1+1 me qira mbi Brrylin, te pasticeri Tito

3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Mbi Brrylin, afer Pasticeri Tito, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 50 m2, kati i 3 ne nje pallat te ri, i mobiluar si ne foto. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambient gatimi, dhome gjumi dhe tualet.

Jepet me qira 25.000 leke ne muaj

 • Address Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia