APARTAMENT+GARAZHD NE SHITJE-DURRES

 • 128.000€
, Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

APARTAMENT+GARAZHD NE SHITJE-DURRES

, Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 128.000€

Details

 • Price: 128.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje tek Vila e Zogut, Durrës.
Me një sipërfaqe të brendshme 111 m2 dhe me tipologji 2+1, ndodhet në katin e 4 të një pallati të sapo përfunduar me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Bashkë me apartamentin shitet edhe garazhd për 2 makina me sipërfaqe 38m2. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson te gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode për klientin.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting