APARTAMENTE TE REJA NE SHITJE NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS

 • 125.000€
, Rruga e Barrikadave
shitje

APARTAMENTE TE REJA NE SHITJE NË RRUGËN E BARRIKADAVE, PRANË QENDRËS

, Rruga e Barrikadave
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050444

Description

Apartamente të reja në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, në rrugën e Barrikadave, në një zone mjaft të qetë dhe me trafik jo të rënduar. Me akses shumë të lehtë për në qendër, në unazë, në rrugen e Dibres dhe atë të Durrësit. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfilltë shoqëror shkollor e tregëtar.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, ku baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë.

Ana arkitektonike e pallatit dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Pallati është me shkallëzim, 5, 7, dhe 9-të kate, me 2 kate parkim nën tokë.

– Apartament në shitje 1+1 + banjo, kati përdhe me sipërfaqe 83.79 m2. Cmimi 125.000 Euro.

– Apartament në shitje 2+1 + 2 banjo + 1 ballkon, kati i 1 dhe i 2-të. Sipërfaqja 108.34 m2. Cmimi 163.000 Euro.

– Apartament dubleks në shitje, 3+1+2 banjo, kati i 5 dhe 6, sipërfaqe 158.4 m2 + 127 m2 verandë. Sipërfaqe totale 222 m2. Cmimi 333.000 Euro.

– Apartament në shitje 2+1 + 2 banjo, kati 7-të sipërfaqe 132.56 m2, + 83 m2 verandë, sipërfaqe totale 174 m2. Cmimi 261.000 euro.

Parkim në shitje me cmimin 25.000 Euro

Kontakt: +355682050444

Pallati përfundon në Dhjetor 2020

Per me shume informacion rreth pronave klikoni linkun: https://www.inf-93.com/objekte-te-reja-ne-ndertim/ne-shitje/ne-rrugen-e-barrikadave-prane-qendres

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93