Apartamente në shitje tek ➖ Rruga Jordan Misja

 • 1€
9 Don Bosko / Jordan Misja, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 1 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 99 47 554

Description

❗Mundësia që po prisje ❗ Apartamente në shitje tek
➖ Rruga Jordan Misja ➖
Shumë pranë Bulevardit të Ri
Nëse jeni të interesuar tani është koha të realizoni blerjen e apartamentit tuaj.

Kjo është zona që po zhvillohet me ritme të shpejta.

Tek ne do të gjeni :

🏙️Apartamente të tipologjive 1+1, 2+1 dhe 3+1

📌 Të pozicionuar në kate të ndryshme me dritë natyrale🌞 për të gjithë apartamentet në oraret e ditës.

📐Sipërfaqe me planimetri të mirmenduara dhe hapsira përshtatur kërkesave tuaja.

📌E rëndësishme për tu përmendur cilësia maksimamale e ndërtimit me standarte bashkëkohore.
📌Kompleksi ofron një jetë të qetë dhe komode.
Kjo zonë plotëson cdo nevojë për familjen tuaj.

📞 Për më shum informacion ju mirëpresim të na kontaktoni :
+355 69 99 47 554

.
.

#property #dreamhome #justlisted #homesale #sale #investment #decisionsdecisions #decision #construction #ndertim #shtepi #shtepineshitje #apartamenteneshitje #prona #tirana #albania #apartament #shes #blejsigurt #blejonline #shtepi #tiranapost #homesweethome #apartments #interiordesign #architecture #happy #realestate #justsold #justlisted✨🏡 #justlisted

 • Address The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal