Apartamente me qera ditore ne Tirane

 • 36€
Rr. Reshit Collaku, Tirane

Apartamente me qera ditore ne Tirane

Rr. Reshit Collaku, Tirane
 • 36€

Details

 • Property ID: 34507
 • Price: 36€
 • Property Size: 30 m²
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: 0698801181

Description

 Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj. Cmimet variojne 4500 – 8200 lek/nata ose 36 – 67 euro/nata. Per me shume informacion ose rezervime: 

Tel +355 698801181

Instagram: @choosebalkans

Facebook: Choose Balkans

Website: www.choosebalkans.com

 • Address Rr. Reshit Collaku, Tirane
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Choose Balkans
 • Choose Balkans