Apartamente me qera ditore ne Tirane

 • 30€
9 Qender, Rruga Reshit Çollaku
qera

Apartamente me qera ditore ne Tirane

9 Qender, Rruga Reshit Çollaku
 • 30€

Details

 • Price: 30€
 • Size: 35 m²
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692608097

Description

 Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj. Cmimet variojne 2000 – 8200 lek/nata. Per me shume informacion ose rezervime: 

Tel +355 698801181

Instagram: @choosebalkans

Facebook: Choose Balkans 

Website: www.choosebalkans.com

 • Address Rruga Reshit Çollaku
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Choose Balkans

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Choose Balkans
 • Choose Balkans