“FIORI DI BOSCO”, Apartamente 2+1, mundësi kreditimi deri në 70%

 • 105.000€
Don Bosko
shitje

“FIORI DI BOSCO”, Apartamente 2+1, mundësi kreditimi deri në 70%

Don Bosko
 • 105.000€

Details

 • Property ID: 9053
 • Price: 105.000€
 • Property Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 68 209 7695

Description

Zona/Rruga : Don Bosko

KOMPLEKSI RESIDENCIAL “FIORI DI BOSCO”

Sip 2+1 varijone nga 88-105m²
Te gjitha apartamentet jane te organizuara me 2 dhoma gjumi + livingroom + ballkon + 2 tualete

cmimi ne varesi te apartamentit:
1000 euro //m² – 1050euro /m² – 1070 euro /m²

Sip ap 88.5m² – orientimi lindje dhe perendim
Sip ap 95.5m² – orientimi lindje dhe perendim
Sip ap 104.8m² – orientimi veri- lindje dhe veri –perndim

katet nga 1 – 9 disponojme ne pozicione te ndryshme

Post parkimi 15.000 euro – 18.000 euro

Apartamentet janë të gjitha kuadratike, me ambiente të mëdha plot dritë dhe pamje, si dhe me vetrata panoramike.
Secili prej apartamenteve ka një ballkon të bollshëm dhe 2 tualete, ku njëri nga këto është pjesë e dhomës së gjumit bashkëshortore.

SHTËPIA KU DUA TË JETOJ!

24/7 Siguri dhe administrim në të gjithë kompleksin (sipas legjislacionit të njësive vendore)
Hapësira për ambiente tregtare si Supermarket, palestër, SPA si dhe ambiente argëtuese për fëmijët dhe prindërit (çdo shërbim që ofrohet brenda kompleksit në funksion të banorëve)
Pyll me peme të larta ndërthur në mënyrë të përsosur me gjelbërimin dhe hapësirat e tjera rekreative si: ambiente sportive, kënd lojrash për fëmijët, lulishte me shatërvane dhe hapësira relaksi.
Parkime të siguruara për çdo familje në katin –1 dhe vendparkime në sistemimet e jashtme
Godina luksoze të banimit, të ndërtuara sipas standarteve Europiane.
Teknologji e re ndertimi për të rritur eficiencen termike, e vlerësuar A3. Fasadë e ventiluar dhe vetrata termike
Izolimi akustik i mureve perimetral të çdo njësie banimi me lesh xhami/polisterol
Vendndodhje strategjike, pranë qendrës së kryeqytetit dhe akseve kryesore të qarkullimit
Pjesë e një lagjeje të re, në zhvillim, gjë e cila në pak kohë rrit vlerën e pronës
Apartamente kuadrate, me hapësira optimale sipas standarteve, me dritë dhe orientim ideal.
Partnership-i më pozitiv dhe investim i garantuar nga firmat Matrix Konstruksion dhe Edil al, Concord Investment, Blessed Investment

Vendodhja:
Pozicion strategjik!

• Qendra e Tiranës, 12 min
• Rrethrrotullimi “Zogu i Zi”, 6 min
• Bulevardi Zogu i Parë, 4 min
• Rrethrrotullimi i Doganës, sheshi “Shqiponja”,7 min
• Aeroporti “Nënë Tereza”, 19 min
• Akses i drejtpërdrejtë me linjën urbane të dedikuar në rr. “Don Bosko”
• Transportin publik vetëm 10 minuta larg linjave të ndryshme urbane dhe inter-urbane
• Shërbimi mjekësor publik dhe privat
• Shkolla, kopshte dhe çerdhe publike
• Është sa afër qendrës, po ashtu në dalje të qytetit

 • Address Don Bosko
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Lola Real Estate
 • Lola Real Estate