APARTAMENTE KLERINGU SHITEN APARTAMENTE 1+1 , 2+1, 3+1 TEK LION  PARK RESIDENCE , TIRANË

 • 0
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 0

Details

 • Price: 0
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

APARTAMENTE KLERINGU

SHITEN APARTAMENTE 1+1 , 2+1, 3+1 TEK LION  PARK RESIDENCE , TIRANË

 

 

Vendndodhja: Rruga e Elbasanit

 

 

“Lion Park” Residencë do t’ju ofrojë gjithçka ju nevojitet
Cilësi elitare ndertimi
– 5 ashensorë
– Fasada të termoizoluara me 20 cm kapote
– Veshjet e mureve dhe ndares janë me gips
– Lartësi kati 3.1m
– Xhamat termoizolues triplex
– Siguri maksimale 24 orë
– Mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta
– Ambiente sherbimesh

Godina do të ofrojë 13 kate batimi , kati 0 do të përbehet nga njësit komerciale dhe 3 kate parkimi nëntokë.

Projekti me i ri elitar, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut Kombëtar të Tiranës.
Një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju.
Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj.

 

 

 

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

 

0692048884

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta