Apartamente 3+1 ne shitje tek “AKSES TIRANA”

 • 1€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana,

Details

 • Price: 1€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 65 88 075

Description

💥Super Çmim 💥
👉“AKSES TIRANA” — Një projekt inovator dhe ambicioz që do t’i japë Tiranës shtrirje dhe dimension tjetër zhvillimi.

🎯VENDODHJA STRATEGJIKE—siguron akses direkt në kryeqytet përmes autostradës Tiranë-Durrës. Në jug nga rruga “29 Nëntori”, në lindje nga rruga dytësore “Agim Hysenbelliu”

💥APARTAMENTE NE SHITJE :
Tipologji 3+1
Siperfaqe 128 m2 secili
Pozicionuar ne katet 1, 2,3,4,5,6,7,8 banim

➖Secili prej apartamenteve perfshin hapsira te bollshme per ndenjie , 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone

🏙NDËRTIM DINAMIK
Fasade e ventiluar
Ventilim natyror
Mbrojtje kunder lageshtise
Qendrueshmeri
Mbrojtje kunder zhurmave
Rezistente ndaj zjarrit

🌳ZONË E GJELBËR

Përgjatë kufirit perëndimor të sheshit parashikohet një rrip i gjelbër në formën e një parku linear, i cili shoqëron kompleksin paralelisht në zhvillimin e tij.

Jepi akses nje jete komode ne ”Tirana Akses”

📲Për më shumë informacione mos hezitoni të kontaktoni në numrin:
+355 69 65 88 075

Address

 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal