Apartamente 1+1 dhe 2+1, sip nga 51m2 – 105 m2 ( Rruga Jordan Misja )

, Jordan Misja
shitje

Apartamente 1+1 dhe 2+1, sip nga 51m2 – 105 m2 ( Rruga Jordan Misja )

, Jordan Misja

Details

  • Size: 51 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 355 692080242

Description

Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja

Disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen Jordan Misja
-Apartamentet kane nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit.
-Mundesi zgjedhje kati dhe orientimi

Per informacion me te detajuara na kontaktoni.

E-mail: lina@usluga-al.com

Cel.+355 692080242

  • Address Jordan Misja
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Usluga Group

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Usluga Group
  • Usluga Group