Apartament – Zyre 100 m2, kati 2-te, Rr.Kavajes

 • 700€
, Rruga Mujo Ulqinaku, Qender, Tirana
qera

Apartament – Zyre 100 m2, kati 2-te, Rr.Kavajes

, Rruga Mujo Ulqinaku, Qender, Tirana
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, Apartament, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694070153

Description

Zona/Rruga : Rr.Mujo Ulqinaku

Jap me qera apartament 2+1+blk

Kati 2-te, me ashensor,

Sip: 100 m²

Cmimi: 700 Euro/muaj

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Rruga Kavajes Rr Mujo Ulqinaku.

Shume i pershtatshem per banim ose per Zyra biznesi te ndryshme si:

Noteri, Camera & Security, Zyre Kursesh dhe Trainime, Atelie Mode, Klinike, Laborator, Agjensi travel, Real Estate etj…

Eshte e mobiluar, e pajisur me sistem rrjeti per internetin, sistem kamerash ne te gjithe mjediset dhe e pajisur me server.

3 Dhoma
2 nga te cilat jane te mobiluar me tavolina dhe me kompjutera
1Tualet
1 Ballkon
1 Magazine
Sip 100 m2

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin 0694070153

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Tirana, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Tea
 • Tea