Apartament spacioz ne rrugen e Durresit, prane kafe Flora

 • 450€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament spacioz ne rrugen e Durresit, prane kafe Flora

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Durresit, prane kafe Flores jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto dhe eshte i organizuar nga soxhorno me ambient gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe varande.

Jepet me qira 450 Euro ne Muaj

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia