Apartament shume cilesor 1+1+blk Misto Mame

 • 45.500€
6 Yzberisht / Misto Mame, Misto Mame
shitje

Apartament shume cilesor 1+1+blk Misto Mame

6 Yzberisht / Misto Mame, Misto Mame
 • 45.500€

Details

 • Price: 45.500€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8

Description

Zona/Rruga : Misto Mame

Shitet apartament 1+1,
65m2 ,
me hipoteke, 45500 euro ne Misto Mame!
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri 8 katesh,
me ashensensor dhe punime shume cilesore.

Pallati ndodhet prane rruges kryesore dhe ka prane te gjtha facilitetet e nje jetese komode.
Apartamenti ka orientim shume te mire dhe eshte i organizuar me nje korridor shperndares, 1 sallon ndjenje + kuzhina,
nje dhome gjumi , nje tualet me dritare dhe nje ballkon.

Per informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Anxhelen 0693123901

Cel. : 0693123901

 • Address Misto Mame
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Anxhela Terkuci
 • Anxhela Terkuci

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Anxhela Terkuci
 • Anxhela Terkuci