Apartament Prane Teatrit Kukullave

 • 19.000€
, Rruga 1 Qershori Pogradec
shitje

Apartament Prane Teatrit Kukullave

, Rruga 1 Qershori Pogradec
 • 19.000€

Details

 • Price: 19.000€
 • Size: 48 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0689026078

Description

Shes Garsonier prane Teatrit te Kukullave me pamje te plote mbi liqen dhe Stadiumi i qytetit. i hipotekuar dhe mobiluar.

 • Address Rruga 1 Qershori Pogradec
 • City Pogradec

Contact Information

View Listings
Habita Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habita Albania
 • Habita Albania