Apartament per ZYRA me QIRA tek Komuna e Parisit

 • 500€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
qera

Apartament per ZYRA me QIRA tek Komuna e Parisit

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694098578

Features

Description

Ambjenti ndodhet në katin e në afërsi të lulishtes së Komunës së Parisit, ka lartesi 3.3 m dhe ka qënë në përdorim vetëm për zyra. Hapësira organizohet nga 3 ambjente me sipërfaqe të rregullta të ndricuara natyralisht nga dritare të mëdha, 2 tualete, korridor hyrës. Ambjenti ka visibilitet nga rruga kryesore si një element i rëndësishëm edhe për reklamimin e tij.

Në këtë ambjent mund të zhvillojnë aktivitet zyra kontabiliteti, studio ligjore, firma ndërtimi, studio arkitekture, studio marketingu dixhital dhe zyra të tjera me funksione të ndryshme.(taksa te perfshira)

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 0694370227 / 0694098578

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Komuna e Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat