APARTAMENT PER SHITJE TEK SHKEMBI I KAVAJES

 • 36.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

APARTAMENT PER SHITJE TEK SHKEMBI I KAVAJES

, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 36.000€

Details

 • Price: 36.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355672077709

Description

🔥🔥SHITET SUPER APARTAMENT PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, GOLEM🔥🔥

📍 Apartamenti ndodhet ne katin e pestë të nje pallati mjaft cilesor, te mire administruar, me kamera sigurie dhe me ashensor.

💡 Përbehet nga nje sallon mjaft mire i organizuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe pjesa e ballkonit ku nje pjesë e tij eshte ne funksion te kuzhines e cila ka ajrim natyral.

🏷 Siperfaqe 60m2.

💰 Çmimi 36.000€

📱Per me teper informacion ose nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni:

 1. 📲 067 20 77 709
 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Erald
 • Erald