Apartament per shitje me pamje nga deti – Lungomare, Vlore

 • 156.800€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 156.800€

Details

 • Price: 156.800€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 00355697044721

Description

Apartament per shitje me pamje nga deti – Lungomare, Vlore

Shitet apartament me pamje nga deti tipologji 2+1 Lungomare, Vlore. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet. dhe  ballkone. Sipërfaqja bruto e apartamentit është 124 m2 dhe neto 112 m2. Ndodhet ne katin e 9 me ashensor. Cmimi i shitjes 1400 Euro/m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon Vlora
 • Falcon Vlora