Apartament Per Qira 3+1+2, Mbrapa Ambasades Amerikane

  • 1.100€
, Ambasada Amerikane

Details

  • Price: 1.100€
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne nje godine 6-te kateshe me sistem sigurie te vecante me kamera .
Eshte ndertim i viteve te fundit ne Rrugen Pjeter Budi.
Nje zone e cila karakterizohet nga qetesia, privatesia dhe ajeri i paster.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te, me nje hyrje ne secilin kat. Orientim Jug-Lindje-Perendim.
Organizohet ne sallon ndenje me kend gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti ka hapesire te bollshme, drite, privatesi.
Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me sistem chiller.

Apartamenti lirohet me daten 15.12.2022.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

  • Address Ambasada Amerikane
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj