APARTAMENT PER QIRA 1+1 +Verandë / Joy Residence, Pranë Tegut

 • 1.150€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

APARTAMENT PER QIRA 1+1 +Verandë / Joy Residence, Pranë Tegut

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.150€

Details

 • Price: 1.150€
 • Size: 110 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

APARTAMENT PER QIRA 1+1 +Verandë / Joy Residence, Pranë Tegut
▪︎LUXURY APARTMENT FOR RENT
——————–☆☆☆☆☆
▪︎Joy Residence është destinacioni i duhur për një jetesë të qetë ,mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Residenca ofron: security 24/orë, sistem survejimi në gjithë hapesirën e saj, administrim & mirëmbajtje, infrastrukturë moderne, cilësi të lartë ndërtimi.
▪︎Apartamenti ka një sip. prej 110m², kati I I-rë banim, planimetri e rregullt, pozicionim jug/perëndim.
▪︎Përbehet nga një sallon ndenje & ambjent gatimi së bashku, verandë relaksuese me pamje fantastike, dhomë matrimoniale me dalje në ballkon, korridor funksional në shpërndarjen e ambjenteve si dhe një tualet.
▪︎Apartamenti është i pabanuar me parë mobilim bashkëkohor, elektroshtëpiake inverter të markave prestigjioze, kondicioner në çdo ambjent, dritare me izolim termik/akustik etj.
▪︎Çmim qira: 1150 € /muaj (përfshirë tatimin mbi qira)
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎E-mail: info@imobiliareprime.com
▪︎Cel: 0672062729
 • Address Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare