Apartament per banim/zyre te kompleksi Zirkon, 1+1

 • 330€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 te kompleksi Zirkon, me siperfaqe 60 m2, kati i 6 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, ballkon dhe tualet
Ofrohet bosh. Jepet edhe per zyra
Garazh i perfshire ne cmim
330€/Muaj
0696750109
 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari