Apartament okazion me qera 1+1

 • 170€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, tirane
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, tirane
 • 170€

Details

 • Price: 170€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0682672145

Description

Zona/Rruga : Rruga nikolle mekjashi

Hyrja 50m2 eshte e ndare:

1 dhome gjumi
1 guzhine dhe dhome ndenjeje
1 banjo
1 ballkon mjaft i bollshem

vend parkimi

 • Address tirane
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Andrit Sula

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Andrit Sula
 • Andrit Sula