Apartament ne Uji te Ftohte

 • 80.000€
Dhimiter Konomi, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne Uji te Ftohte

Dhimiter Konomi, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 80.000€

Details

 • Property ID: 19604
 • Price: 80.000€
 • Property Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0689026078

Description

Apartament i hipotekuar dhe mobiluar me pamje te plote mbi gjiri e Vlores. Disponon vendparkimi ne oborrin e kompleksit.

 • Address Dhimiter Konomi, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Compare listings

Compare
Habita Albania
 • Habita Albania