Apartament ne shtje

 • 75.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Apartament ne shtje

, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje në Fresk, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 94m2 sëbashku me garazhin dhe ka tipologji 2+1 ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në një godinë të re. Apartamenti është totalisht i investuar dhe është cdo gjë e re.
Cmimi i shitjes 75000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting