Apartament ne shitje-Univers City

 • 85.375€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, QTU (Qendra Tregtare Univers), Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, QTU (Qendra Tregtare Univers), Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 85.375€

Details

 • Price: 85.375€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0698888677

Description

Apartament në shitje-Univers City, QTU
Shitet apartament në kompleksin më të ri që ndërtohet në qytetin e Tiranës tek Univers City, QTU. Apartamenti është pjesë e një godine banimi dhe shërbimi me 9 kate dhe 1 kat nëntokë parkim. Apartamenti ka sipërfaqe totale 103.61m2, sipërfaqe te brendshme 90.55m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 13.06m2. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje-kuzhine-ngrënie, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e tetë banim.
Cmimi i shitjes 85375 Euro.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

 • Address QTU (Qendra Tregtare Univers), Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting