Apartament ne shitje-Tirane

 • 86.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Apartament ne shitje-Tirane

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje në Astir, Tiranë.
Me një sipërfaqe 108 m2 dhe tipologji 2+1 është e organizuar në dy dhoma gjumi sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati me ashensor. Disponon certifikatë pronësie dhe ka certifikatë sigurimi të pronës për 10 vite. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe e cila plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting