APARTAMENT NE SHITJE-TIRANE

 • 1.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

APARTAMENT NE SHITJE-TIRANE

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Rezidenca Kodra e Diellit 2 është e pozicionuar në pjesën Jug-Perendimore të “Kodres së Diellit 1”, në mes të gjelbërimit që ofron kjo zonë.
Ky projekt është i bazuar drejt standarteve europiane të Eurocode duke i dhënë rëndësi sigurisë së pronës, individit dhe elementeve të jetës private.
Ofrohet për shitje apartament të tipologjisë 1+1 me sipërfaqe fizike 65.27m2, sipërfaqe të përbashkët 12.4m2 me sipërfaqja totale është 77.67m2. Apartamenti ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë cilësore.
Shitet 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting