Apartament në shitje-Tiranë

 • 70.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 48 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Shitet apartament në një prej zonave më elitare të kryeqytetit, tek Kryqëzimi i 21-Dhjetorit. Apartamenti ndodhet pranë shumë institucioneve të rëndësishme shtetërore, shëndetsore, arsimore dhe tregtare.
Apartamenti në shitje ka sipërfaqe 48m2 dhe tipologji 1+1. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie dhe tualet. Ndodhet në katin e 3 të një godine të mirëadministratuar pa ashensor. Jepet për shitje bosh.
Cmimi i shitjes 70000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting