Apartament Ne Shitje Tek Qytet Studenti

 • 93.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament Ne Shitje Tek Qytet Studenti

2 Qyteti Studenti / Sauk, Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 93.000€

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Tek Qytet Studenti, rruga Ali Visha shitet apartament 1+1, ne pallat te ri. kati 4 me hipoteke. Siperfaqe 78 m2, 1 dhome, 1 banjo, 2 ballkone. Apartamenti eshte i pamobiluar, i restauruar, instalime te reja hidraulike dhe elektrike, kondicioner, ashensor. Apartamenti gjendet ne nje zone te preferuar dhe te rrethuar me sektoret e sherbimeve.

Shitet 93 000 euro

 • Address Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal