Apartament Ne Shitje Tek Brryli

 • 60.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament Ne Shitje Tek Brryli

3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 952 3604

Description

Tek Brryli, rruga Bardhyl shitet apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 1 me hipoteke. Siperfaqe 54 m2, 1 dhome, 1 banjo. Apartamenti eshte i restauruar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, hidrosanitare te reja, sistem kapot. Apartamenti gjendet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes.

Shitet 60 000 euro

 • Address Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal