Apartament ne shitje

 • 1.300€
, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje tek Stacioni i Trenit, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 107.33m2 ku 89.65m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 17.68m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe ka tipologji 2+1+2. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e tete me ashensor. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Shitet 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting