Apartament Ne Shitje Prane Spitalit Hygeia

 • 102.000€
, Kthesa e Kamzes

Details

 • Price: 102.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati prane Spitalit Hygeia.
Organizohent ne 102 m2 siperfaqe (bruto) nder te cilat 96 m2 siperfaqe e brendshme:

Ambient ndenje
Ambient gatimi
Dy dhoma gjumi
1 Tualet

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet i mobiluar.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Kthesa e Kamzes
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj