Apartament në shitje-Pogradec

 • 38.000€
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje

Apartament në shitje-Pogradec

, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • 38.000€

Details

 • Price: 38.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355697088830

Description

Shitet apartament me pamje nga liqeni Pogradec. Apartamenti ka sipërfaqe 76 m2 dhe tipologji 1+1. Apartamenti është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Salloni dhe ballkoni kanë pamje nga liqeni. Ndodhet në katin e shtatë, pallat pa ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar me cmim 40.000 dollarë, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • City Pogradec

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce