Apartament ne shitje ne Tirane, rezidenca Mangalem 21, Ali Dem

 • 61.000€

Apartament ne shitje ne Tirane, rezidenca Mangalem 21, Ali Dem

 • 61.000€

Details

 • Property ID: 39797
 • Price: 61.000€
 • Property Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355685300167

Description

hitet apartament 2+1, me sipërfaqe 77.5 m2, I orientuar midis Veriut dhe Perëndimit. Hyrja në apartamenttë fton në ambjentin e gatimit dhe të ngrënies, për të vazhduar më tej në ambjentin e ndenjes I cili ndriçohet me 2 dritare të orjentuar nga Perëndimi dhe dalje në llozhën e orjentuar midis Veriut dhe Perëndimit. Ambjenti I natës është I orjentuar midis Veriut dhe Jugut. Dhoma e gjumit për një individ është e orjentuar me një dritare nga Veriu. Në të djathtë te dhomës së fëmijëve gjendet tualeti kryesor. Dhoma matrimoniale ndriçohet nga një dritare e orjentuar nga Perëndimi. Në të djathtë të hyrjes kryesore gjendet tualeti.

Cmimi :61000

Address

 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Compare listings

Compare
Gesard
 • Gesard